Kosz dekoracyjny Bahama – niezbędne akcesorium w każdym domu

W ostatnim czasie wzrosła popularność gadżetów pełniących funkcję poręcznych składzików. Można je umieścić we wnętrzu szaf oraz komód bądź wyeksponować na półkach i blatach szafek. Zastanawiasz się, która z propozycji dostępnych na rynku będzie dobrze sprawowała się w Twoim mieszkaniu? Jeśli gustujesz w przedmiotach starannie wykonanych, o przyjemnej stylistyce, a do tego niezwykle funkcjonalnych - ten dekoracyjny kosz do przechowywania z pewnością Cię nie rozczaruje.

Ma prostokątny kształt, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako swego rodzaju organizer, którym wypełnisz szafki oraz szuflady, a w ten sposób uporządkujesz i posortujesz znajdujące się w nich rzeczy. Kosz dekoracyjny Bahama wykonany jest z tworzywa sztucznego, za którego sprawą jest odpowiednio wytrzymały. O jego solidnej budowie przesądza także zwarty splot włókien. Ma on delikatną różową barwę. Aby nie było zbyt słodko i monotonnie jego brzeg został wykończony białym paskiem.

Ten ozdobny pojemnik do przechowywania to jeden z całej rodziny koszy utrzymanych w tej stylistyce. Możesz do kompletu dokupić kolejne pojemniki o innych rozmiarach i stworzyć z nich fajną kompozycję.

Bahama - wymiary
Długość 31 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.224 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach