Kosz na bieliznę Country - niezbędny element wyposażenia

Kosz na pranie i bieliznę nawet w najmniejszym mieszkaniu są niezbędne. Pomaga utrzymać czystość i porządek, a przede wszystkim ukryć brudne ręczniki i ubrania przed spojrzeniami innych. Często też, ze względu na ciekawy design, bywa przy okazji ozdobą łazienki.

Wśród koszy na bieliznę wyróżniają się m.in. pojemniki z rattanu, drewniane skrzynie, przewiewne materiałowe kosze i worki ze sztywnego płótna czy też plastikowe, choć wciąż estetyczne i eleganckie pojemniki na pranie, które z łatwością dopasujesz do każdego stylu wnętrza. W tej kategorii znajdziesz kosz na bieliznę Country.

Wykonany z tworzywa sztucznego

kosz na bieliznę w odcieniu cappuccino sprawdzi się w każdej łazience, pozostając jednocześnie dyskretnym elementem jej dekoracji. Idealnie wpisze się on w otoczenie. Jego dziurkowana powierzchnia ułatwia cyrkulację powietrza, chroniąc ubrania przed zawilgoceniem. Jednocześnie, dzięki ażurowym prześwitom, łatwo sprawdzisz, w jakim stopniu kosz jest wypełniony. Pojemny (50 l) kosz posiada także pokrywę i dwoje uszu, dzięki którym łatwo przeniesiesz go w inne miejsce.

Wymiary
Długość 45,1 cm
Szerokość 33,8 cm
Wysokość 57,5 cm
Pojemność 50l
Waga 1.288 kg
Do pobrania