Kosz na bieliznę Country - praktyczny pojemnik w Twojej łazience

Ostatnim przystankiem Twoich brudnych ubrań w drodze do pralki jest kosz na pranie. Pomaga on utrzymać porządek w mieszkaniu i powinien znajdować się nawet w najmniejszej łazience. Jeśli masz dużą rodzinę i dzieci, które często się brudzą, jest on wręcz niezbędny.

Kosz taki, poza tym, że praktyczny, często jest też ozdobą łazienki. Nowoczesny, różnorodny design pozwala dopasować taki pojemnik do każdej łazienki, niezależnie w jakim stylu. Wśród pojemników na pranie znajdziesz ciężkie drewniane skrzynie, pojemniki rattanowe, duże worki ze sztywnego płótna z troczkiem, czy też plastikowe kosze. Jednym z nich jest kosz na bieliznę Country.

Czarny kosz na bieliznę Country z tworzywa sztucznego sprawdzi się w Twojej łazience, dodając wnętrzu elegancji. Dziurkowana powierzchnia kosza ułatwia swobodną cyrkulację powietrza, chroniąc ubrania przed zawilgoceniem. Dzięki niej możesz też bez zaglądania do środka sprawdzić, czy kosz już jest pełny. Pojemny (50 l) kosz posiada szczelną pokrywę i dwoje uszu, które umożliwią Ci swobodne przeniesienie go w inne miejsce.

Wymiary
Waga 1.246 kg
Do pobrania