Kosz na pranie 50 l Fabu – praktyczna ozdoba Twojej łazienki

Zakup kosza na brudne ubrania teoretycznie jest prosty, jednak nie każdy model jest równie praktyczny. Potrzebujesz pojemnika, który będzie ozdobą łazienki, a jednocześnie posłuży do transportu bielizny? Wybierz różowy kosz na pranie 50 l Fabu i korzystaj z niego stosownie do swoich potrzeb.

Pojemnik składa się z białego stelaża z tworzywa sztucznego oraz wkładu w formie worka. Tym sposobem kosz stoi stabilnie na podłodze, zachowuje formę i nie przewraca się. Kiedy worek na pranie napełni się, możesz wywinąć jego końce na plastikową ramę, a wtedy łatwiej sięgniesz po ubrania. Aby przetransportować rzeczy do pralni, możesz wyjąć wkład, związać go troczkiem i zabrać ze sobą bez stelaża. Codzienne wrzucanie brudnej odzieży jest bardzo wygodne – pojemnik na pranie ma otwór w pokrywie, więc nie trzeba jej zdejmować.

Masz łazienkę w kobiecym stylu? A może chcesz podkreślić skandynawski wystrój pralni? Kosz na pranie 50 l Fabu z różowym workiem trafi w estetykę Twoich wnętrz. Umieść go w łatwo dostępnym i widocznym miejscu – będzie zdobił łazienkę i przypominał domownikom o konieczności porządkowania brudnych ubrań.

Fabu - wymiary
Szerokość 40 cm
Wysokość 62 cm
Waga 1.062 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Wykorzystane materiały
opcje specjalne