Kosz na śmieci Paso – higieniczna segregacja odpadów

Segregowanie odpadów to niezbyt przyjemna, ale konieczna czynność w każdym gospodarstwie domowym. Wymaga nie tylko systematyczności i zaangażowana każdego członka rodziny, ale i praktycznych pojemników. Aby ułatwić domownikom to zadanie, wykorzystaj duży kosz na śmieci Paso 40 l.

To prawdziwy „rolls-royce” wśród koszy na śmieci. Na obudowie nie odbijają się odciski palców, co zapewnia pojemnikowi higieniczny wygląd. Do otwierania służy szeroki pedał, dzięki czemu unikasz zabrudzenia pokrywy przy wrzucaniu odpadków – tym samym kosz na śmieci Paso na długo zachowa nieskazitelną czystość. Obejma pod pokrywą ułatwia umieszczenie wewnątrz worka na odpady. Kosz jest usadowiony na stabilnej stopce, dzięki czemu nie chwieje się podczas wyjmowania śmieci. Ze względu na dużą pojemność 40 l kosz na śmieci sprawdzi się tam, gdzie powstaje sporo odpadów, tj. w kuchni, biurze, pracowni czy warsztacie.

W większości polskich domów pojemnik na śmieci ląduje pod zlewem kuchennym – ta „świecka tradycja” pozwala w pełni zagospodarować mało praktyczną szafkę. Jednak jeśli masz taką możliwość, możesz umieścić kilka koszy w pomieszczeniu gospodarczym i opisać je – to ułatwi codzienną segregację różnych odpadów.