Kosz pleciony – stylowy dodatek do przytulnych wnętrz

Domowy system przechowywania to nie tylko pojemne szafki, garderoby i pudła. Istotną rolę odgrywają również ozdobne pojemniki, dzięki którym wnętrze wygląda na przytulne i w pełni wykończone. Zamów lekki kosz z papierowej wikliny i zobacz, jak bardzo takie akcesoria odmieniają mieszkanie.

Kosz wykonany z ekologicznego materiału (papier) przypadnie do gustu osobom, które żyją w zgodzie z naturą i praktykują ideę upcyklingu. Szara plecionka z białą wyściółką tworzą subtelne połączenie pasujące do ciepłego, wręcz sielankowego wystroju. Materiał tekstylny czyni kosz bardziej wytrzymałym – chroni przed zabrudzeniami, rozdarciem, wnikaniem kurzu i pyłu pomiędzy włókna. Spostrzegawcze oko dostrzeże również urocze kokardki, które wnoszą dodatkowy akcent dekoracyjny. Praktyczne użytkowanie ułatwiają duże uchwyty wykonane z tego samego materiału, co cały kosz.

Średniej wielkości pleciony kosz (32x22x16 cm) pomoże Ci zapanować nad chaosem w pracowni lub garderobie – przyda Ci się do przechowywania narzędzi rękodzielniczych, akcesoriów do włosów, rajstop, kolorowej biżuterii itp. Jeśli urządzasz wnętrze w stylu Laury Ashley lub prowansalskim, koniecznie postaw kosz w widocznym miejscu na komodzie.

Wymiary
Długość 32 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 16 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania