Kosz dekoracyjny Bahama – niezastąpiona pomoc w domu

Masz tendencję do gromadzenia rozmaitych przedmiotów? Ciągle skarżysz się na brak miejsca do składowania? Ten ozdobny kosz do przechowywania pomoże Ci usprawnić sposób magazynowania wszelkich posiadanych dóbr, a tym samym umożliwi odzyskanie tak cennej wolnej przestrzeni w domu.

Pojemnik cieszy oko głęboką, grafitową barwą, która będzie doskonale współgrała z niemal każdym wnętrzem, bez względu na panujący w nim wystrój. Jasna obręcz okalająca jego brzegi dodaje mu szyku i charakteru.

Zwróć uwagę na jego ciasny, niezwykle wytrzymały splot, za którego sprawą ten ozdobny pojemnik do przechowywania będzie ładnie prezentował się przez długi czas. Warto nadmienić, iż dzięki tej zwartej strukturze dasz radę schować w nim nawet niewielkich rozmiarów akcesoria, bez ryzyka, że wydostaną się na zewnątrz i zagubią.

Kosz dekoracyjny Bahama o wymiarach 31 cm x 22 cm x 15 cm możesz zaaranżować we wnętrzu szafek oraz głębszych szuflad. W ten sposób łatwiej Ci będzie zachować w nich porządek. Przy jego użyciu posegregujesz schowane w meblach drobiazgi. Sytuacje, w których tracisz czas na gorączkowe poszukiwanie potrzebnego przedmiotu, odejdą w zapomnienie.

Wymiary
Długość 31 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.222 kg
Do pobrania