Kosz Brooklyn – wszechstronny kosz o ponadczasowym stylu

Szukasz modnych dodatków do wnętrza? Wybierz kosz Brooklyn, który wykonano z metalu i drewna. Materiały, jakimi są metal i drewno, to połączenie harmonijne, gdyż ciepły charakter struktury drewna bilansuje surowy wygląd metalu. Ten interesujący miks materiałów może symbolizować Twoje przywiązanie do tradycyjnych wartości, przy jednoczesnym poszukiwaniu inspiracji w nowoczesnych trendach.

Wszechstronny kosz o wymiarach 38,5 x 22 x 15 cm znajdzie swoje praktyczne zastosowanie podczas wielu codziennych okazji. Możesz go wypełnić owocami, gdy dekorujesz stół przed wizytą gości, mogą się w nim znajdować przybory toaletowe albo aktualnie czytanie przez Ciebie książki. Ze względu na to, że produkt posiada drewnianą rączkę, możesz sprawnie zmieniać lokalizację kosza i dopasowywać jego funkcję do swoich potrzeb.

Aby wnętrze było urządzone w spójnym stylu, gustowny kosz zestaw z innymi dodatkami wykonanymi z drewna i metalu. Dobrym pomysłem będzie dobranie do opisywanego produktu metalowych lampionów albo zegara ściennego z metalową oprawą.

Wymiary
Długość 38,5 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.775 kg
Do pobrania