Kosz na owoce Linea – by zdrowe przekąski ozdabiały wnętrze

Codzienna porcja owoców zapewnia dobry nastrój, witalność i zdrowie – warto więc zadbać o to, aby każdy domownik pamiętał o soczystej przekąsce. Wyeksponuj pomarańcze, jabłka i banany, wykorzystując ozdobny kosz na owoce Linea.

Jeśli do tej pory w Twoim domu owoce lądowały w plastikowej lub szklanej misce, teraz możesz zaskoczyć wszystkich designerskim naczyniem z metalu. Spiralna konstrukcja sprawi, że aranżacja kuchennego blatu czy stołu stanie się bardziej interesująca i dynamiczna. Okrągła rama zakończona jest stojakiem, dzięki czemu napełnione naczynie zachowuje stabilność i nie chwieje się. I choć kosz na owoce Linea nie ma wpływu na smak zawartości, to dzięki ażurowej budowie pięknie zaprezentuje smakołyki i zachęci domowników do skosztowania. Złożony kosz zajmuje niewiele miejsca, więc bez problemu go przechowasz, jeśli będziesz potrzebować wolnej przestrzeni na blacie.

To bardzo nowoczesny kosz na owoce – spirala z metalu świetnie pasuje do sprzętów ze stali nierdzewnej i chromowanych dodatków. Gdzie go postawić? Jeśli Twoja rodzina najczęściej jada w kuchni, umieść go na blacie roboczym, na wyspie lub na ladzie. Jeśli korzystacie z jadalni, postaw owoce na stole.

Wymiary
Średnica 24,5 cm
Wysokość 29 cm
Waga 0.64 kg
Do pobrania