Kosz dekoracyjny Madera – wytrzymały, estetycznie wykonany

Wszelkiego typu pojemniki oraz kosze to obecnie nieodzowny element wyposażenia każdego domu. Pomagają rozplanować przestrzeń wewnątrz szaf, komód, bieliźniarek. Dzięki nim dopasujesz sposób organizacji posiadanych mebli pod kątem swoich wymagań, a co ważniejsze bez konieczności wprowadzania trwałych zmian w ich konstrukcji.

Kosz dekoracyjny Madera ma wymiary 18 x 14 x 10 cm. Wykonany jest z mocnego tworzywa sztucznego w neutralnym, szarym kolorze. W przeciwieństwie do innych pojemników dostępnych na rynku, ten model jest bardzo lekki oraz poręczny. Możesz go przenosić z miejsca na miejsce, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba. A do tego jest na tyle pakowny, aby pomieścić wiele skarbów, które udało Ci się zgromadzić na przestrzeni lat.

Zastosowany splot przywodzi na myśl pojemniki z wikliny, które dotychczas zdobiły wnętrza wielu mieszkań. Ten dekoracyjny kosz do przechowywania ma nad nimi tę przewagę, iż jest solidniejszy oraz ma bardziej nowoczesny wygląd. Dzięki temu lepiej zgra się z wystrojem Twojego domu.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.166 kg
Do pobrania