Kosz dekoracyjny Madera – do domu oraz biura

Ten pojemnik znakomicie sprawdzi się jako schowek na różnego rodzaju przedmioty. Z nim uda Ci się zachować nienaganny porządek w domu. Znajdzie on zastosowanie w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet łazience.

Stworzono go na bazie wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ciasny splot włókien oraz wytrzymała konstrukcja, na której są one rozpostarte, stanowią gwarancję jego niezawodności, a także długiej żywotności. Tak solidnej budowy dekoracyjny pojemnik do przechowywania można użytkować przez długi czas. Kolejnym jego atutem jest stonowany, szary kolor, który stworzy udane połączenie z każdą barwą.

Kosz dekoracyjny Madera przyda Ci się w domu, choć w biurze także znajdziesz dla niego użytek. Także w tym domowym, do którego często wkrada się twórczy chaos. Możesz w nim trzymać przydatne drobiazgi, które z uwagi na swój niewielki rozmiar dosyć często się gubią. Długopisy, gumki, zszywki, karteczki do notowania oraz wiele innych przedmiotów, z których korzystasz w czasie pracy. Jeśli nabędziesz kilka pojemników z tej serii, uda Ci się posegregować je wszystkie tematycznie.

Wymiary
Długość 32 cm
Szerokość 21 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.18 kg
Do pobrania