Kosz dekoracyjny Siro – nowoczesny, atrakcyjny design

Lubisz otaczać się przedmiotami jedynymi w swoim rodzaju? W dodatku takimi, z których można korzystać na wiele różnych sposobów? Jeśli tak, ten metalowy kosz do przechowywania jest idealny dla Ciebie. Będzie nietuzinkową ozdobą mieszkania, a przy okazji posłuży jako pojemnik do składowania rozmaitych przedmiotów.

Kosz dekoracyjny Siro wyróżnia się metalową siateczkową strukturą. Materiał, z którego go wykonano, przekłada się na jego podwyższoną wytrzymałość, a zarazem łatwość utrzymania w czystości. A to bardzo pożądane cechy, jeśli chodzi o wszelkie elementy wyposażenia domu. Zakup tego pojemnika będzie bardzo udaną inwestycją, gdyż stanowi on akcesorium, z którego można korzystać przez długie lata. Bez ryzyka, że w toku użytkowania się opatrzy. Biorąc pod uwagę jego prostą, transparentną formę, za każdym razem, gdy będziesz zmieniać jego przeznaczenie, metamorfozie ulegnie również jego wygląd.

Możesz ustawić go w kuchni i przechowywać w nim produkty spożywcze. W łazience sprawdzi się jako pojemnik na kosmetyki. W salonie może pełnić funkcję gazetownika, a nawet doniczki. Trudno o bardziej wszechstronny dekoracyjny kosz do przechowywania.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.354 kg
Do pobrania