Kosze z technorattanu. Ciekawe i praktyczne

W czym przechowywać drobiazgi? Jeśli nie wiesz, jak odpowiedzieć na to pytanie, podpowiadamy - w koszach z technorattanu. Zachęcamy do ich zakupu i użytkowania.


Technorattan. Nowoczesny i ładny

Technorattan z którego wykonane są kosze, to materiał nawiązujący do rattanu. Wygląda podobnie, jednak nie jest produktem naturalnym lecz plastikowym. Takie rozwiązanie ma bardzo wiele zalet - kosz jest mocny, trwały, nie ma problemu z utrzymaniem go w czystości. Łatwy do umycia, również dzięki temu, iż nie posiada wyściółki w środku.


Trzy różne kosze

Trzy kosze, które możecie Państwo kupić, posiadają różne rozmiary, dzięki czemu można dobrać rozmiar kosza do wielkości przechowywanych rzeczy czy też dopasować kosz do ilości miejsca na półce lub w innym miejscu, w którym będzie stał. Warto tutaj zaznaczyć - kosz dekoracyjny, bo tak można go określić, świetnie prezentuje się w każdym miejscu. Oferujemy kosze w kolorze srebrnym, białym i brązowym.

Zachęcamy !

Rozwiąż problemy związane z przechowywaniem rzeczy. Kupując kosze z technorattanu i używając ich do tych celów, szybko docenicie takie rozwiązanie. Mocne, trwałe i ładne kosze z technorattanu to dobry wybór.


W skład zestawu wchodzą 3 kosze:
- wymiary dużego kosza (długość x szerokość x wysokość): 29x16x10 cm,
- wymiary małych koszów (długość x szerokość x wysokość): 14x14x9 cm.