Szklanki termiczne Malachit 400 ml, czyli jak spektakularnie podać kawę

Chcesz dłużej rozkoszować się aromatyczną herbatą lub kawą? A może lubisz, kiedy orzeźwiające napoje zachowują swoją niską temperaturę? Jeśli tak, termiczne szklanki Malachit przypadną Ci do gustu! Są nie tylko bardzo ładne, ale też praktyczne!

Zestaw zawiera dwie szklanki o pojemności 400 ml, z wygodnym uszkiem i podstawką, dzięki której są bardziej stabilne. Możesz wykorzystać je do podania kawy latte, macchiato lub do deserów. Cokolwiek wybierzesz, zawartość szklanki Malachit będzie prezentowała się doskonale. Wszystko dzięki podwójnym ściankom, które sprawiają, że napój lub deser będą wyglądać, jakby… lewitowały! Taka forma to nie tylko wyjątkowa estetyka; sprawia ona, że naczynia utrzymują temperaturę napoju na dłużej, a także chronią Cię przed poparzeniem.

Wyjątkowe szklanki o podwójnych ściankach to doskonała propozycja na prezent - szczególnie dla kogoś, kto właśnie wprowadza się do nowego mieszkania. Pamiętaj tylko, by uprzedzić osobę, której je podarujesz, że należy je myć ręcznie. Możesz oczywiście sprezentować je także sobie - na pewno wiele razy skorzystasz z ich zalet!

Wymiary
Długość 10,5 cm
Szerokość 19,5 cm
Wysokość 16,5 cm
Pojemność 400ml
Waga 0.567 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna