Zestaw kubków Love and Wild 330 ml - zajmują mało miejsca, dają duży efekt

Najlepsze rozwiązanie w kuchni? Dodatki, które są praktyczne, ale też efektowne! I takie właśnie cechy posiada zestaw czterech kubków Love and Wild! To komplet niezastąpiony do śniadania i popołudniowej kawy - powinien znaleźć się w każdym domu, w którym spędza się czas przy pysznym, ciepłym napoju.

Prosty kształt, intrygujący design i wygodne w użytkowaniu ucho to dodatkowe zalety zestawu kubeczków Love and Wild. Wykonane w stylu glamour naczynia są umieszczone w eleganckim stojaku, który pozwala oszczędzić miejsce na blacie lub w szafce. Będzie to szczególnie cenne w niewielkiej kuchni. Pozłacane ranty w tych naczyniach o pojemności 330 ml dodają im elegancji, ale jednocześnie mają swoje wymagania: potrzebują wyłącznie mycia ręcznego. Jeśli odpowiednio o nie zadbasz, posłużą Ci naprawdę długo!

Wykonane z lekkiej i trwałej porcelany kubeczki warto podarować ukochanej osobie. Na pewno przydadzą się każdemu: mamie, przyjaciółce czy parze nowożeńców. Są też odpowiednie jako prezent na nowe mieszkanie. Takie trafione upominki są zdecydowanie najlepsze!

Wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 11,7 cm
Wysokość 18 cm
Waga 1.427 kg
Do pobrania