Filiżanki ze spodkiem KAPPA - jak w Twojej prywatnej kawiarni

Własna kawiarnia to jedno z Twoich marzeń? Sięgnij po komplet filiżanek KAPPA, które pomogą Ci przenieść kawiarniany klimat do Twojego domu. Eleganckie, nowoczesne filiżanki to też idealny pomysł na prezent dla bliskich!

Filiżanki ze spodkiem KAPPAswój urok zawdzięczają wyjątkowej formie. Filiżanka jest prosta i lekko zaokrąglona, natomiast spodeczek przypomina liść lub łyżkę. Naczynia w kolorze ponadczasowej bieli to świetny sposób, by podbić serce Twoje i pozostałych domowników. Przy okazji spodobają się także gościom - z łatwością bowiem dopasujesz je do każdej aranżacji stołu. To na tyle uniwersalny zestaw, że dobrze odnajdzie się w każdym towarzystwie.

Gdy tylko chwycisz filiżankę w dłoń, zaskoczy Cię wysoka jakość ich wykonania. To porcelana New Bone China, która charakteryzuje się wyjątkową trwałością - porcelana wzmacniana jest masą kostną. Sprawia to, że naczynia są wytrzymałe i solidne, chociaż wyglądają delikatnie i subtelnie. Dbaj o nie w odpowiedni sposób, a będą Ci służyć przez wiele lat.

Wymiary
Szerokość 39,5 cm
Waga 2.201 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna