Krzesło H-629 - mała zmiana, stylowy efekt

Cenisz ponadczasowość, ale największe wrażenie robią na Tobie nowoczesne pomieszczenia? Wyposaż swój dom lub biuro w meble, które najpełniej oddadzą Twoje podejście do wyposażania wnętrz. Wzorowo sprawdzi się w tej roli krzesło H-629. Dlaczego właśnie ono?

Ponieważ gustownie łączy klasykę z nowoczesnym zacięciem. Wszystko za sprawą designu przewidującego zamiast czterech tradycyjnych nóg stylową płozę. To ona nadaje całości optycznej lekkości. Wykonano ją z chromowanej stali, która pięknie połyskuje na srebrno zarówno w świetle dziennym, jak i wieczorowym. Spoczywa na niej wygodne siedzisko z oparciem. Wykonanie z wysokiej jakości skóry ekologicznej gwarantuje jego trwałość i łatwe czyszczenie. Stonowana kolorystyka góry wraz z chromowaną płozą tworzą pożądany, elegancki efekt.

Wprowadź do wnętrza zmiany, które docenią domownicy, goście lub klienci. Krzesła z płozą znakomicie wyglądają ustawione w grupie, jak i w pojedynkę. Z łatwością dobierzesz do nich dodatki. Sprawdzą się przedmioty ze szkła przezroczystego lub barwionego oraz te oszczędnie zdobione. Wymiary: wysokość krzesła: 103 cm, wysokość siedziska: 47 cm, szerokość siedziska: 43 cm, głębokość siedziska: 42 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło wykonane w nowoczesnym stylu.
• Stabilna konstrukcja zapewniająca komfort użytkowania.
• Podstawa metalowa w kolorze chrom.
• Rodzaj tkaniny ekoskóra.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
H-629 - wymiary
Szerokość 43 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 102 cm
Waga 7.75 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 47 cm
Materiał obicia ekoskóra
Materiał ramy metal