Krzesło K230 – doda smaku nowoczesnej jadalni

Krzesło zostało wprawdzie stworzone do siedzenia, jednak często pełni rolę podręcznej drabinki (np. gdy chcesz zawiesić zasłonę), innym razem zastępuje stolik, a czasami przeistacza się w zjeżdżalnię dla samochodzików. Jeśli i Tobie zdarza się wykorzystać ten mebel w nietypowy sposób, postaw na wysoką jakość – oto nowoczesne krzesło 230.

Przemawiają do Ciebie proste formy? Model 230 to coś dla Ciebie. Kiedy tylko usiądziesz na tym krześle, nie zechcesz odchodzić od stołu! Duże płaskie siedzisko połączone z wyprofilowanym oparciem pozwala na przyjęcie wygodnej pozycji i pełną swobodę ruchów. Krzesło pokryte jest tapicerką z ekoskóry, którą z łatwością utrzymasz w czystości bez użycia specjalnych detergentów czy środków pielęgnujących. Zamiast standardowych nóg mebel opiera się na chromowanej podstawie, dzięki której całość zyskuje zgrabną sylwetkę i ultranowoczesny design.

Krzesło na płozach wprowadza dynamizm, którego oczekujesz w nowoczesnych wnętrzach – aby spotęgować ten efekt, wstaw do jadalni szklany stół na jednej nodze. Ocieplisz aranżację, dodając chromowane dekoracje (np. paterę na owoce, świecznik) i dodatkowe oświetlenie.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło o ciekawej i nowoczesnej formie.
• Podstawa stalowa chromowana typu płoza.
• Poprzeczne przeszycia na oparciu.
• Siedzisko i oparcie wykonane z ecoskóry.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Szerokość 46 cm
Głębokość 63 cm
Wysokość 104 cm
Waga 12.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar