Krzesło MILTON - w zgodzie z najnowszymi trendami

Postaw na niebanalną i oryginalną aranżację jadalni. Ubierz salon lub biuro w meble, które na długo zapadają w pamięć. Dzięki temu poczujesz się w tych wnętrzach komfortowo i pewnie. Zyskasz aprobatę domowników i zachwyt gości. Jeśli poszukujesz stylowej oprawy stołu, zachwyci Cię krzesło MILTON. Co sprawia, że warto je mieć?

Przede wszystkim design emanujący nowoczesną prostotą. Siedzisko z obejmującym je oparciem wykonano z wysokiej jakości, wytrzymałej tkaniny. Dla zwiększenia wygody część siedzeniową wyposażono w miękką poduszkę obitą tym samym materiałem. Elegancką ozdobą oparcia są pionowe przeszycia w jego górnej części. Designerska góra łączy się z nie mniej stylową podstawą. Zyskała ona formę czterech nóg rozchodzących się dynamicznie od środka do zewnątrz. Wykonano je z malowanego metalu.

Ciemna kolorystyka daje mnóstwo możliwości doboru dodatków - zarówno bogato zdobionych, jak i oszczędnych w formę. Minimalistyczne krzesło MILTON stworzy piękną aranżację stojąc zarówno w pojedynkę, jak i w grupie. Zaproś je do salonu, jadalni, gabinetu lub biura i przekonaj się o tym na własnym… wnętrzu. Wymiary: wysokość krzesła: 88 cm, wysokość siedziska: 48 cm, szerokość siedziska: 46 cm, głębokość siedziska: 45 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło o nowoczesnym wyglądzie.
• Podstawa metalowa w kolorze szarym.
• Obrotowe siedzisko.
• Krzesło tapicerowane tkaniną w kolorze szarym.
• Stabilna konstrukcja zapewniająca komfort użytkowania.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Szerokość 46 cm
Głębokość 45 cm
Wysokość 88 cm
Waga 4.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble