Krzesło dziecięce Petit – uniwersalny wzór

Idealne krzesło dziecięce to takie, które łączy w sobie bezpieczeczeństwo i wygodę. Jednak jeśli chodzi o produkty dla dzieci, ważną rolę odgrywa także design. jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku zdrowe podparcie dla kręgosłupa i zadbać o jego prawidłową postawę podczas odrabiania lekcji, wybierz dla niego ergonomiczne krzesło dziecięce Petit. Uniwersalny wzór z pewnością spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Krzesło Petit posiada regulację pozwalającą dopasować go do wzrostu dziecka. Biała podstawa pięcioramienna została wykonana z mocnego tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Krzesło posiada miękkie kółka, które nie rysują powierzchni. Model przystosowany jest do wysokości biurka od 63 cm do 69 cm i wzrostu użytkownika 133 – 159 cm.

Krzesło dziecięce Petit to produkt w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, z dbałością o najwyższą jakość wykonania – tak, byś mógł cieszyć się nim przez długi czas. W ofercie Black Red White online znajdziesz krzesło Petit w wielu różnych wzorach i kolorach do wyboru.

Wymiary
Głębokość 39 cm
Szerokość 39 cm
Wysokość 77 cm
Waga 9 kg
Do pobrania