Krzesło dziecięce Petit – różowe z białą podstawą

Szukasz idealnego krzesła do pokoju małej uczennicy? Wyjątkowo dziewczęce połączenie kolorystyczne różu i bieli z pewnością spodoba się każdej młodej damie. Wygodne krzesło dziecięce Petit z ergonomicznym siedzeniem i możliwością regulacji wysokości do wzrostu dziecka to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w pokoju dziewczynki. Wygodne krzesło pomoże zadbać o prawidłową postawę podczas odrabiania lekcji i pracy przy komputerze.

Wygodne krzesło dziecięce posiada stabilną podstawę pięcioramienną w kolorze białym, wykonaną z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Miękkie kółka nie rysują podłoża i pozwalają na użytkowanie krzesła zarówno na wykładzinie, jak i parkiecie. Krzesło może być wykorzystywane przy biurkach o wysokości blatu od 59 do 70 cm.

Krzesło dziecięce Petit zostało w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce, z troską o najwyższą jakość wyrobu. Dzięki temu posłuży Ci na lata! Stylowe krzesło do pokoju dziecięcego i młodzieżowego dostępne jest w ofercie Black Red White online w wielu różnych wzorach i kolorach do wyboru!

Wymiary
Głębokość 39 cm
Szerokość 39 cm
Wysokość 77 cm
Waga 9 kg
Do pobrania