Czarne krzesło Petit – idealne do pokoju ucznia

Krzesło do pokoju dziecięcego powinno być nie tylko stylowe i atrakcyjne, ale przede wszystkim wygodne i bezpieczne. W trosce o prawidłową postawę dziecka podczas siedzenia wybierz nowoczesne i ergonomiczne krzesło dziecięce Petit, które doskonale sprawdzi się w pokoju każdego ucznia i nastolatka. Krzesło uniwersalne z czarną podstawą to propozycja, która spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Krzesło Petit posiada ergonomiczne siedzisko z tworzywa sztucznego oraz regulację wysokości, dzięki czemu bez problemu dopasujesz go do wzrostu dziecka. Model przystosowany jest do wysokości biurka od 59 do 70 cm. Stabilna, pięcioramienna podstawa krzesła wykonana została z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Krzesło posiada kółka miękkie umożliwiające ruch zarówno po powierzchniach twardych, jak i wykładzinach.

W dostępnej w sklepie Black Red White online kolekcji Petit znajdziesz krzesła dziecięce w różnych wzorach, a także w trzech kolorach podstawy do wyboru (czarnej, szarej lub białej). Krzesło Petit zostało w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.

Wymiary
Głębokość 39 cm
Szerokość 39 cm
Wysokość 77 cm
Waga 9 kg
Do pobrania