Krzesło H-265 – połączenie praktyczności z elegancją

Nowoczesne, o prostej konstrukcji, lekkie, a zarazem z klasą i łatwe do przestawienia w dowolne miejsce – takie krzesło najlepiej nadaje się do mieszkania o niewielkim lub średnim metrażu. Takie też jest Krzesło H-265 , które doskonale będzie pasować do jadalni czy też salonu.

To szare krzesło posiada obicie z łatwego w czyszczeniu materiału z ozdobnymi przeszyciami oraz stelaż z metalu. Mebel świetnie nadaje się do wnętrz o minimalistycznej, nowoczesnej i klasycznej stylistyce, gdzie nie znajdziemy zbyt wielu dekoracji. Krzesło, zwłaszcza w połączeniu ze stołem ze szklanym blatem, na pewno będzie zwracać na siebie uwagę. Siedzenie w stonowanym odcieniu szarości będzie dzięki swojej kolorystyce pasować do wielu innych kolorów, w tym również wyjątkowo wyrazistych, np. fioletu, oliwkowego czy czerwieni. To modne krzesło posiada wysokie, mocno zabudowane oparcie, dzięki czemu plecy z pewnością odpoczną.

Ma ono wysokość całkowitą 96 cm i siedzisko zamontowane na wysokości 46 cm. Szerokość siedzenia wynosi 40, natomiast głębokość 38 cm. Złożysz je z łatwością i w krótkim czasie.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesne krzesło do jadalni i salonu
• Siedzisko i oparcie wykonane z tkaniny
• Podstawa metalowa w kolorze czarnym
• Krzesło do samodzielnego montażu
H-265 - wymiary
Szerokość 40 cm
Głębokość 38 cm
Wysokość 96 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 46 cm
Materiał obicia tkanina
Materiał ramy metal
Podłokietnik nie