Krzesło, które uzupełni elegancki i klasyczny wystrój

Krzesło Elina Velvet jest propozycją na uzupełnienie wystroju dla osób, które cenią klasyczne rozwiązania. Pasuje do stylu nowoczesnego, klasycznego, retro. Może stanąć w salonie, jadalni, gabinecie, bibliotece. Doskonałe do wystroju pokoi hotelowych. Jest stonowane, ale bardzo eleganckie i stylowe.

Ozdobą krzesła jest tkanina obiciowa – przyjemny w dotyku szlachetny aksamit z ozdobnymi przeszyciami. Krzesło jest wygodne, może stać się głównym elementem wyposażenia kącika wypoczynkowego w Twoim pokoju.

Stelaż zrobiony został z lakierowanego metalu. Zapewnia stabilność całej konstrukcji. Wygodne, dość szerokie siedzisko i oparcie dają komfort podobnie jak miękkie podłokietniki. Aksamit, którym obito krzesło, wewnątrz oparcia ma ozdobne przeszycia. Jego kolor to łagodny odcień szarości, a stelaż jest czarny. Wymiary wynoszą: 82 × 47 × 50 × 59 × 47 cm.

Krzesło Elina Velvet nadaje się do przestronnego salonu, szczególnie jeśli skusisz się na komplet kilku takich samych. Pasuje do jasnego drewna, bieli i stonowanego wystroju, ale można ożywiać je dodatkami w mocniejszych kolorach np. poduszkami w kolorowych obleczkach.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Głębokość 47 cm
Wysokość 81 cm
Waga 10 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble