Kubek Ombra Mustard, czyli subtelny akcent w Twojej kuchni

Lubisz osładzać sobie ponure, zimowe wieczory łykiem gorącej czekolady? Wyciszać się po intensywnym dniu przy aromatycznej herbacie? Jeśli tak, ten porcelanowy kubek z nadal modnym efektem ombre, bez wątpienia przypadnie Ci do gustu. Utrzymany jest w lekko rozbielonej, bardzo spokojnej tonacji, która jest nie tylko miła dla oka, ale również sprzyja relaksowi.

Niech jego delikatna forma Cię nie zmyli. Kubek Ombra Mustard z dużym powodzeniem łączy eteryczny wygląd z wysoką funkcjonalnością. Wykonany jest z wytrzymałej porcelany NEW BONE CHINA, dzięki czemu będziesz się nim cieszyć przez długi czas. Bez obaw o uszkodzenie lub utratę estetyki wynikającą z częstego użytkowania naczynia. Spore, dobrze wyprofilowane ucho zapewnia mocny i wygodny chwyt. Dzięki jego zwiększonej pojemności (380 ml) przyjemność picia ulubionego napoju będzie trwała jeszcze dłużej.

Kubek porcelanowy ombre świetnie będzie prezentował się w nowoczesnej białej kuchni. Ociepli oraz uatrakcyjni wnętrze, ale z uwagi na jego bardzo stonowaną kolorystykę oraz łagodną formę, z pewnością go nie przytłoczy. Świetnie wpasuje się również we wciąż popularne skandynawskie aranżacje.

Wymiary
Pojemność 380ml
Waga 0.288 kg
Do pobrania