Kubek 330 ml Silver – szyk i klasa w najlepszym wydaniu

Kto z nas nie lubi otaczać się pięknymi przedmiotami? Ten porcelanowy kubek bezapelacyjnie do nich należy. W każdym domu potrzebne są skromniejsze naczynia do codziennego użytku, jak i te bardziej eleganckie, którymi można przyjąć gości. Dzięki nim każde spotkanie zyska uroczysty charakter, a serwowane napoje trochę jakby wykwintniejszy smak.

Kubek Silver 330 ml powstał z najlepszego gatunku porcelany. Jest on wyrobem znanej polskiej fabryki Porcelana Krzysztof, która może pochwalić się ponad 180 – letnią tradycją. Ten doświadczony producent dostarcza tylko wyroby najwyższej próby. Produkty z klasycznej linii Silver zachwycają kunsztem wykonania oraz na pozór prostą, ale szalenie wyrafinowaną stylistyką, która z pewnością trafi w Twoje gusta, nawet jeśli należysz do osób bardzo wymagających.

Ten elegancki porcelanowy kubek wyróżnia się białym korpusem oraz kształtnym, srebrnym uchem, które zostało ręcznie pomalowane. To niezwykle szlachetne połączenie kolorystyczne. Jego lekko zaokrąglony kształt dodatkowo przydaje mu subtelności. Możesz go myć w zmywarce w trybie ekologicznym (50o C), natomiast wystrzegaj się podgrzewania go w mikrofali. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Pojemność 330ml
Waga 0.3 kg
Do pobrania