Kufer Hesen – oryginalne uzupełnienie wnętrza

Jeśli lubisz mieć wszystko pod kontrolą, a chaos w pomieszczeniu przyprawia Cię o ból głowy – sięgnij po nieoczywiste, ale efektowne i skuteczne rozwiązanie.

 

Kufer Hesen o wymiarach 100 x 47 x 39 cm powstał, by pomóc Ci uporządkować przestrzeń, a przy tym stworzyć stylowe i funkcjonalne pomieszczenie.

 

Kufer, jak wszystkie elementy kolekcji Hesen, dostępny jest w dwóch zestawieniach kolorystycznych. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na wariant grafit/dąb artisan, czy modrzew sibiu jasny/sosna larico, otrzymasz funkcjonalny, stylowo wykonany mebel, będący doskonałym uzupełnieniem sypialni czy pokoju młodzieżowego.

 

Linia Hesen została stworzona, by zaspokoić wymagania miłośników skandynawskich form. Łączy w sobie minimalizm i funkcjonalność. W oparciu o te wartości powstał niezwykle oryginalny i przydatny mebel.

 

Wygodnie otwierany kufer posiada siłowniki gazowe, które sprawiają, że blat lekko i płynnie opada przy zamknięciu. Ukryjesz w nim koce, pościel i inne użytkowe przedmioty, które nie są ozdobą sypialni. W młodzieżowym pokoju zapanuje porządek, gdy gry planszowe, pomoce naukowe lub książki znajdą w końcu swoje miejsce.

 

Kufer to mebel, któremu nadasz własne zastosowanie i który oryginalnie dopełni wybraną przestrzeń.

 

Wybierz inne elementy kolekcji Hesen i stwórz efektowne wnętrze.