Kule dekoracyjne mix – doskonały składnik wielu aranżacji

Estetycznie wykonane kule ratanowe nie tylko dodają naturalnej elegancji, ale także pozwalają na kreatywną aranżację przestrzeni.

Kule dekoracyjne to idealne rozwiązanie przy dekoracji domu, biura, kawiarni lub witryny sklepu. Są one wykonane z wysokiej jakości materiału, co zapewnia trwałość i wytrzymałość. Kulki mają różne kolory i rozmiary, dzięki czemu możesz tworzyć kompozycje idealnie pasujące do Twojego wnętrza.

Kule ratanowe mogą być stosowane do różnych celów. Najczęściej wykorzystuje się je do wzbogacenia kompozycji florystycznych lub dekoracji świątecznych. Sprawdzą się też na przyjęciach urodzinowych czy weselach. Kule dekoracyjne możesz łatwo włączyć do każdej aranżacji, tworząc unikalne i oryginalne projekty.

Kulki dekoracyjne są również idealnym dodatkiem do ogrodów i tarasów. Ich odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że mogą być stosowane na zewnątrz przez długi czas. Nie stracą swojego uroku i będą korzystnie wpływać na przestrzeń.

Kule ratanowe doskonale harmonizują się też z elementami dekoracyjnymi, takimi jak świece, wianki czy sztuczne rośliny. Dzięki temu w prosty sposób stworzysz klimatyczne i urokliwe kompozycje

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.25 kg
Do pobrania