Lampa stołowa Hotel – kameralne oświetlenie sypialni

Światło w sypialni gra niebagatelną rolę. To tutaj odpoczywasz, nabierasz sił na kolejny dzień i spędzasz czas z najbliższą osobą. Jej oświetlenie powinno być więc uspokajające, rozproszone i w razie potrzeby – dyskretne. Lampa stołowa Hotel spełnia te wymogi. Stonowane i klasyczne wzornictwo tego modelu doskonale uzupełni aranżacje typu scandi, z dużą ilością bieli i jasnego, naturalnego drewna. Szara lampka ma na tyle uniwersalny design, że sprawdzi się też w stylu klasycznym, nowoczesnym, japandi czy nawet loftowej sypialni.

Lampa stołowa o klasycznej formie, została wykonana z chromowanego metalu oraz tekstylnego abażura w szarym kolorze. W środku została zastosowana oprawka E27 z możliwością montażu źródła światła o maksymalnej mocy 60W. Należy dobrać do niej żarówkę (nie znajduje się ona w zestawie). Ze względu na swoje wymiary (średnica 23 cm i wysokość 43 cm) będzie doskonała jako nocna lampka na stolik oraz lampa dekoracyjna na komodę.

Model Hotel ma standardową w swojej kategorii klasę szczelności IP20. Oznacza to, że lampa jest chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Średnica 23 cm
Wysokość 43 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting