Lampa biurkowa Micro – efektywna dekoracja do wielu pomieszczeń

Lampa biurkowa Micro to doskonały pomysł na uzupełniające oświetlenie, szczególnie tam, gdzie dużo czasu spędza się nad książkami lub dokumentami. Z tego też powodu idealnie nadaje się do pokoju młodzieżowego, domowego gabinetu lub biura. Możesz nią doświetlić również kuchnię, jadalnię, sypialnię lub pokój dziecięcy. Najlepiej sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych i loftowych, ale jej design jest na tyle uniwersalny, że dopasujesz ją właściwie wszędzie.

Lampę Micro wykonano z tworzywa sztucznego. Ma raczej klasyczny design ze stelażem obejmującym stabilną, okrągłą podstawę i wygięte ramię. Trapezowaty klosz zdobi dekor w innym kolorze. Źródło światła to wbudowany LED o mocy 5W. Mamy tu możliwość regulacji zmiany barwy światła na biały ciepły, biały neutralny lub biały zimny. Ponadto lampa ma dwa wejścia USB. Kolory – biały i niebieski. Wymiary to: 17,8 × 40 cm.

Doskonale pasuje do różnych kolorystycznie pomieszczeń, ciemnych i jasnych. Najlepiej sprawdza się w otoczeniu nowoczesnych mebli i dodatków.