Efektowna, nowoczesna lampa biurkowa Micro.

Lampa Micro dzięki designowi i kolorystyce może sprawdzić się w różnych pomieszczeniach i aranżacjach. Dobrze wygląda i sprawdza się w pokoju młodzieżowym, dziecięcym, kuchni, jadalni, a nawet salonie. Pasuje do niezobowiązującego wystroju pokoi hotelowych. Idealna do klasycznego, nowoczesnego i minimalistycznego stylu wystroju. To świetny sposób na stylowe doświetlenie pomieszczenia, w którym zajmujesz się pracą lub czytaniem.

Lampa biurkowa Micro jest zrobiona z tworzywa sztucznego. Ma design, nawiązujący do klasyki z okrągłą podstawą, wygiętym ramieniem i standardowym kloszem. Dekor w kontrastującym kolorze wygląda bardzo efektownie. Źródło światła lampy Micro to wbudowany LED o mocy 5W. Istnieje możliwość regulacji barwy światła na biały ciepły, biały neutralny albo biały zimny. Lampa ma poza tym dwa wejścia USB. Kolory – czarny i żółty. Wymiary wynoszą: 17,5 × 40 cm.

Pasuje do wielu rodzajów mebli, świetnie komponuje się z innymi czarnymi elementami wystroju, np. szafkami, obiciem fotela itp. Najlepiej wygląda w nowoczesnym pokoju młodzieżowym.

Wymiary
Szerokość 17,8 cm
Wysokość 40 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania