Lampa biurkowa Nuova - nauka i praca po zmroku w stylowym otoczeniu

Uczysz się do późna i od długiego wpatrywania się w notatki bolą Cię oczy? Nie chcesz odrywać się od interesującej powieści lub artykułu, ale po zmroku czytanie sprawia Ci sporą trudność? Zainwestuj w wysokiej jakości lampkę biurkową, która przy okazji pięknie ozdobi Twój kącik do pracy czy nauki. Nie wiesz, co wybrać? Propozycją wartą uwagi jest z pewnością patynowa lampka Nouvo.

Lampa biurkowa Nuova wykonana została z metalu w kolorze patynowym. Ten odcień prezentuje się bardzo stylowo i szlachetnie, dlatego świetnie wyglądać będzie w domowym gabinecie. Nuova wyposażona jest w żarówkę LED - jak wiadomo to źródło światła energooszczędne i cechujące się długim czasem pracy.

Lampka na biurko jest smukła i kompaktowa, dlatego zmieści się nawet na niedużym stoliku, szafce czy biurku. Jej ciemnozłoty kolor świetnie odnajdzie się we wnętrzach klasycznych, vintage, angielskich czy prowansalskich. W każdej chwili możesz też bez problemu zmienić miejsce padania światła, przybliżyć lub oddalić od siebie źródło światła.

Wymiary
Długość 24 cm
Wysokość 44 cm
Waga 1.78 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.