Lampa biurkowa PANAN LED

Lampa biurkowa PANAN LED ma moc 5W i emituje światło o natężeniu 220 lm. Barwa światła to Warm White (ciepłobiała). Oprawa jest w kolorze białym, ma klasę ochrony IP20 i wymiary 37x17x35 cm.

Lampa posiada wiele zalet. Dzięki zasilaniu bateryjnemu, można ją łatwo przenosić do miejsc wymagających oświetlenia, zwłaszcza tam, gdzie gniazdko sieciowe nie jest dostępne. Możliwość przenoszenia sprawia, że jest to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują mobilnego źródła światła.

Sterowanie jasnością światła odbywa się za pomocą dotykowego czujnika wbudowanego w postawie lampy. Możesz płynnie dostosować jasność do własnych potrzeb, a bezstopniowe przyciemnianie pozwala dopasować oświetlenie do różnych sytuacji.

Lampa biurkowa PANAN LED jest doskonała do wielu zastosowań. Możesz ją wykorzystać na biurku, stole, czy innych powierzchniach. Wyginane ramię oprawy oświetleniowej umożliwia ustawienie źródła światła w dowolnym kierunku, co zwiększa jej wszechstronność.

Produkt wyposażony jest w zintegrowaną baterię litową, którą można ładować za pomocą przewodu USB. Czas rozładowania baterii wynosi do 4 godzin. W zestawie znajduje się również przewód USB o długości 1 metra, który umożliwia ładowanie lampy.

Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 37 cm
Waga 0.607 kg
Do pobrania