Lampa biurkowa Maxcom ML111 – nowoczesny element do pokoju młodzieżowego

Lampa biurkowa Maxcom ML111 to nowoczesne oświetlenie. Prosty design łatwo dopasowuje się do reszty wystroju w pomieszczeniu. Najlepiej wygląda w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, minimalistycznych i klasycznych. Choć wydaje się idealnie pasować do pokoju młodzieżowego, możesz doświetlić nią również kuchnię, jadalnię, sypialnię. Pasuje do biur i pokoi hotelowych. Jest niezastąpiona wieczorami, kiedy oświetlenie główne nie jest dość jasne, a ty masz ochotę poczytać lub popracować.

Lampa biurkowa Maxcom ML111 została zrobiona z metalu. Ma dość uniwersalny design – okrągłą podstawę, dzięki czemu jest stabilna oraz lekko ścięty kielichowaty klosz. Źródło światła w lampie stanowi żarówka (gwint E27). Nie jest ujęta w komplecie z lampą, więc trzeba dobrać ją osobno. Warto stawiać na żarówki LED. Kolor lampy – czarny, wnętrze klosza – białe (dzięki temu odbite światło wydaje się mocniejsze). Wymiary lampy: 14 × 28 cm.

Można powiedzieć, że lampa biurkowa Maxcom ML111 została stworzona z myślą o nowoczesnym biurku, ale oczywiście gdzie indziej też można ją z powodzeniem dopasować. Komponuje się z meblami z elementami metalowymi.

Wymiary
Szerokość 14 cm
Wysokość 43 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania