Lampa biurkowa Viggo – oświetlenie miejsca pracy i nauki

Często zostajesz po godzinach w pracy? Może Twoje dziecko ma wiele prac domowych i długo się uczy? Nie pozwól, by przez słabe oświetlenie miejsca pracy lub nauki pogarszał się Twój wzrok. Sięgnij po lampkę  biurkową Viggo, która doświetli biurko.

Lampa biurkowa wykonana z tworzywa sztucznego z wbudowanym modułem LED. Giętkie, elastyczne ramię możesz dowolnie ustawiać tak, aby ukierunkować światło w dowolne miejsce. Dopasuj oświetlenie do swoich potrzeb - lampa posiada trzystopniową regulację intensywności światła, którą możesz sterować z włącznika znajdującego się w podstawie lampy.

Obły, nowoczesny kształt lampki Viggo wpisze się nie tylko w aranżacje pokoju dziecka, domowego gabinetu, ale też przestrzeni biurowych. Wybierz jedną z 4 wersji kolorystycznych: złotą, srebrną, czarną i białą.

Potrzebujesz kilku danych technicznych? Moc zastosowanego w lampie modułu LED jest równa 5,5W, a strumień świetlny wynosi 400 lumenów z trzystopniową regulacją. Intensywne, jasne ale ciepłe światło o barwie 3000K świetnie sprawdzi się w miejscu pracy, dbając o Twoje oczy i samopoczucie.

Lampka na biurko Viggo będzie towarzyszyła Ci podczas nauki, pracy i rozwijania hobby – wszędzie tam gdzie potrzebujesz dobrego oświetlenia blatu biurka.

Wymiary
Szerokość 17 cm
Wysokość 37,5 cm
Waga 1.665 kg
Do pobrania