Ciepła lampa dekoracyjna LED do nowoczesnego wnętrza

Lampa dekoracyjna LED-A75 E27 4W to źródło światła o ciepłym kolorze, idealnie pasujące do nowoczesnych wnętrz. Świetnie będzie prezentować się w pomieszczeniach loftowych, gdzie postawiono na lampy bez kloszy i żarówka jest dzięki temu na pierwszym planie. Kształt żarówki pasuje także do stylu klasycznego oraz skandynawskiego. W przyjemny dla oka sposób ociepli wnętrze mieszkania, restauracji, hotelu czy sklepów.

Lampa dekoracyjna LED-A75 E27 4W zrobiona jest ze szkła i ma wygląd klasycznej żarówki. Może być użyta do klosza lub świecić samodzielnie w oprawce. Jest na tyle dekoracyjna, że zawsze będzie świetnie wyglądać. Światło emitowane przez żarówkę jest białe i ciepłe. Gwint to E27, będzie więc pasować do większości dostępnych lamp. Moc żarówki wynosi 4 W. Jej żywotność to 25000 h. Klasa szczelności wynosi IP20, co oznacza, że żarówka sprawdza się w zwykłych mieszkalnych wnętrzach, ale lepiej nie stosować jej w miejscach o dużej wilgotności. Kolor żarówki – bursztynowy. Wymiary wynoszą: 7,5 × 13,5 cm.

Lampa dekoracyjna LED-A75 E27 4W to świetnie rozwiązanie dla osób, które szukają ciekawego i oryginalnego oświetlenia. Będzie znakomicie wyglądać w nowoczesnym salonie lub barze, gdzie oświetlenie pozwala na wyeksponowanie źródeł światła.

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 13,5 cm
Waga 0.085 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo