Lampa dekoracyjna Montana – ozdoba nie tylko na święta

Lampy imitujące neony podbijają najmodniejsze wnętrza. Pozwalają efektownie odświeżyć aranżację i dodać jej młodzieżowego blasku, zachwycają też najmłodszych domowników. Lampa dekoracyjna Montana w kształcie renifera to propozycja ozdoby na okres świąteczny, ale nie tylko! Sprawdzi się u każdego miłośnika zwierząt i pięknie rozświetlonych wnętrz.

Lampa ma formę biegnącego renifera, dzięki czemu stanowi bajkowy akcent w aranżacji. Jej ciepłe światło doda wnętrzu przytulnej atmosfery, co szczególnie jest doceniane jesienią i zimą. Zawieszona na ścianie lub postawiona na półce lub komodzie lampka z pewnością przyciągnie uwagę i wywoła uśmiech na twarzy. Lampa dekoracyjna Montana jest zasilana napięciem 230V i posiada transformator do 12V.

Prezentowany model sprawdzi się doskonale w pokoju dziecięcym i młodzieżowym nawet przez cały rok. Jeśli jednak planujesz zakupy świąteczne do swojej minimalistycznej czy nowoczesnej aranżacji, lampa ozdobna Montana w formie renifera wspaniale urozmaici wystrój na ten niezwykły czas.

Wymiary
Długość 1,5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 63 cm
Waga 1.25 kg
Do pobrania