Lampka dziecięca LUNETTA LED

Lampka dziecięca LUNETTA LED to doskonały dodatek do sypialni dziecięcej lub dekoracyjnego oświetlenia w salonie. Jej atrakcyjna i funkcjonalna konstrukcja sprawia, że jest nie tylko źródłem światła, ale także elementem dekoracyjnym. Lampka jest wyposażona w wtyczkę EU, co oznacza, że korzystanie z niej jest niezwykle proste - wystarczy podłączyć ją do gniazdka.

Jedną z ważnych cech produktu jest wbudowany czujnik dzień/noc, który automatycznie włącza i wyłącza lampkę w zależności od ilości światła dziennego. To pozwala zaoszczędzić energię i zapewnia wygodę użytkowania. Dodatkowo, lampka jest wyposażona w możliwość regulacji intensywności światła, dzięki czemu można dostosować jasność do indywidualnych preferencji i potrzeb.

LAMPKA DZIECIĘCA LUNETTA LED działa w zakresie napięcia zasilania 220-240 V, co oznacza, że jest gotowa do podłączenia bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń. Jest to doskonałe oświetlenie do sypialni dziecięcych oraz do dekoracyjnego oświetlenia salonu. Jej funkcje automatycznego włączania i wyłączania oraz regulacji jasności sprawiają, że jest praktyczna i łatwa w użytkowaniu.