Lampka dziecięca LUNETTA LED

Lampka dziecięca LUNETTA LED o mocy 2W to atrakcyjny produkt o funkcjonalnej konstrukcji. Może być używana w różnych obszarach zastosowań, takich jak pokoje dziecięce, korytarze, wejścia, klatki schodowe, pokoje dzienne oraz sutereny. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi i praktycznym funkcjom, stanowi idealne oświetlenie do tych przestrzeni wewnętrznych.

Najważniejszą zaletą tej lampki jest jej prosty montaż - wystarczy podłączyć ją do gniazdka za pomocą wtyczki UE, co ułatwia korzystanie z niej.

Lampka LUNETTA LED posiada różne tryby oświetlenia. Może pełnić funkcję nocnego oświetlenia o temperaturze barwowej 3000K, co tworzy ciepłą atmosferę, idealną na przykład do sypialni. Ponadto, może być używana jako latarka o temperaturze barwowej 6500K, co jest przydatne w sytuacjach, gdy potrzebujesz przenośnego źródła światła.

Lampka jest wyposażona w czujnik PIR światła i ruchu, co oznacza, że reaguje na obecność ruchu i ilość światła w otoczeniu. Ta funkcja sprawia, że jest bardziej energooszczędna i praktyczna. Ponadto, funkcja ładowania indukcyjnego pozwala na wygodne ładowanie latarki przez wtyczkę, a następnie korzystanie z niej jako przenośnej latarki.

Produkt działa w zakresie napięcia zasilania 220-240 V, co oznacza, że jest gotowy do użycia po prostu podłączając go do gniazdka. To funkcjonalne i wszechstronne oświetlenie, które łączy atrakcyjny wygląd z wieloma praktycznymi funkcjami.