Lampka dziecięca LUNETTA LED

Lampka dziecięca LUNETTA LED o mocy 0,5W to atrakcyjny produkt o funkcjonalnej konstrukcji. Może być używana w różnych obszarach zastosowań, takich jak pokoje dziecięce i jako dekoracyjne oświetlenie. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi i praktycznym funkcjom, stanowi idealne oświetlenie do tych przestrzeni wewnętrznych.

Najważniejszą zaletą tej lampki jest jej prosty montaż - wystarczy podłączyć ją do gniazdka za pomocą wtyczki EU, co ułatwia korzystanie z niej.

Lampka LUNETTA LED posiada różne tryby oświetlenia. Może automatycznie włączać się i wyłączać w zależności od ilości dostępnego światła dziennego, co pozwala na oszczędność energii i zapewnia optymalne oświetlenie w różnych warunkach.

Lampka jest wyposażona w wbudowany czujnik światła dziennego/nocnego, który reaguje na poziom światła w otoczeniu. To sprawia, że jest bardziej energooszczędna i praktyczna, ponieważ automatycznie dostosowuje się do zmieniających się warunków oświetleniowych.

Produkt działa w zakresie napięcia zasilania 220-240 V, co oznacza, że jest gotowy do użycia po prostu podłączając go do gniazdka. To funkcjonalne i wszechstronne oświetlenie, które łączy atrakcyjny wygląd z wieloma praktycznymi funkcjami.