Lampka dziecięca LUNETTA LED

Lampka dziecięca LUNETTA LED o mocy 0,2W to produkt, który charakteryzuje atrakcyjny wygląd i funkcjonalna konstrukcja. Dzięki wtyczce EU Plug, jest gotowa do użycia w mgnieniu oka. Jej cechą jest automatyczne włączanie i wyłączanie w zależności od ilości dostępnego światła dziennego, co sprawia, że jest wyjątkowo wygodna w użytkowaniu. Ponadto, kierunek światła jest regulowany indywidualnie, co pozwala na dostosowanie oświetlenia do konkretnych potrzeb i preferencji.

Lampka jest idealna do zastosowania w pokojach dziecięcych jako dekoracyjne oświetlenie, ale może być także używana jako dodatkowy element dekoracyjny w innych pomieszczeniach. Można ją eksploatować tylko w pomieszczeniach wewnętrznych.

Jej cechy to wbudowany czujnik światła dziennego/nocnego, który automatycznie dostosowuje jasność oświetlenia do panujących warunków oświetleniowych, oraz możliwość bezpośredniego podłączenia do zasilacza o napięciu 220-240 V prądu przemiennego, co czyni ją wygodnym i funkcjonalnym źródłem światła.