Lampka dziecięca LUNETTA LED

Lampka dziecięca LUNETTA LED o mocy 0,3W to produkt, który łączy atrakcyjny wygląd z funkcjonalną konstrukcją. Dzięki wtyczce EU Plug, jest gotowa do użycia od razu - wystarczy włączyć ją do gniazdka. Automatycznie włącza się i wyłącza w zależności od dostępnego światła dziennego, co zapewnia wygodę użytkowania.

Jej główną cechą jest możliwość automatycznego dostosowania jasności do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu dzięki wbudowanemu czujnikowi światła dziennego/nocnego. Światło jest emitowane pośrednio, co tworzy przyjemną atmosferę w pokoju dziecięcym i nadaje się doskonale jako dekoracyjne oświetlenie.

Lampka działa w pomieszczeniach wewnętrznych i ma niski pobór mocy (0,3W), co sprawia, że jest energooszczędna. Można ją bezpośrednio podłączyć do zasilacza o napięciu 220-240 V prądu przemiennego, co czyni ją wygodnym źródłem światła. Jej atrakcyjny wygląd i funkcjonalność sprawiają, że nadaje się idealnie do użytku w pokojach dziecięcych oraz jako dekoracyjne oświetlenie dekoracyjne w innych pomieszczeniach. Jej wymiary (9x6x6 cm) pozwalają na łatwy montaż i umieszczenie jej w dowolnym miejscu, gdzie potrzebujesz subtelnej iluminacji.