Lampka dziecięca NIGHTLUX LED

Lampka dziecięca NIGHTLUX LED o mocy 0,2W to produkt charakteryzujący się automatycznym włączaniem i wyłączaniem w zależności od ilości dostępnego światła dziennego, co sprawia, że jest energooszczędna i przyjazna dla środowiska. Może być stosowana w różnych obszarach, takich jak kuchnie, przestrzenie robocze, pokoje dziecięce, czy jako oświetlenie nocne.

Lampka jest łatwa w montażu, co można osiągnąć za pomocą taśmy samoprzylepnej lub śrub, a wszystkie elementy do wygodnego montażu są dostarczane w zestawie, co zwiększa jej funkcjonalność. Wyposażona jest w czujnik ruchu PIR i czujnik światła, które pozwalają na automatyczne włączanie lampki, gdy wykrywają ruch lub gdy poziom światła w pomieszczeniu jest niski. To ułatwia korzystanie z lampki i zapewnia oświetlenie tylko wtedy, gdy jest to potrzebne.

Co więcej, w zestawie znajdują się również wymienne motywy, co pozwala na dostosowanie wyglądu lampki do potrzeb i preferencji. Dzięki niskiemu poborowi mocy oraz funkcji automatycznego włączania i wyłączania, lampka NIGHTLUX LED to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, które może znaleźć zastosowanie w wielu pomieszczeniach.