Lampa Lantern – nastrojowe oświetlenie Twojego domu

Lampa Lantern to przenośna latarnia, która pozwoli Ci stworzyć wyjątkową oprawę przyjęcia w ogrodzie, na tarasie lub w środku pomieszczenia. Stylowe połączenie drewna i bieli świetnie wkomponuje się w naturalną aranżację balkonu lub altany ogrodowej. Lampka dobrze współgra także z wyposażeniem wnętrz w stylu skandynawskim lub boho.

Lampa Lantern wyróżnia się oryginalnym projektem. Biały klosz z tworzywa sztucznego posiada efektowne załamania na wzór harmonijki. Drewniany uchwyt przełamuje nowoczesną konwencję i pozwala łatwo i szybko przenieść lampę w dowolnie wybrane miejsce. Lampa jest w pełni bezprzewodowa. Model posiada ładowanie przez USB.

Lampa o wymiarach 19,5 × 14,5 × 4 cm zapewnia nastrojowe światło o strumieniu 110 lm i mocy 2W. 3-stopniowa regulacja natężenia światła i możliwość zmiany kolorów pozwoli Ci dopasować światło lampy do okazji i potrzeb.

Lampa wisząca Xalis to niezawodny sposób na ciekawą aranżację stołu lub wnętrza. Mobilny lampion daje ciepłe, dyskretne światło, które pozwoli Ci stworzyć przytulną i nastrojową atmosferę.