Lampa LED COB GU10 5 W – energooszczędne źródło światła do lamp typu reflektor

Choć kształt i materiał wykonania lampy mają wpływ na jakość oświetlenia, największą rolę odgrywa źródło światła. W sklepie BRW możesz zamówić żarówki zróżnicowane pod względem wydajności, temperatury barwowej oraz zastosowania – jedną z nich jest lampa LED COB GU10 5 W.

Żarówka zawiera moduł świetlny wykonany w technologii COB (Chip-on-Board) – to najszybciej rozwijający się rodzaj oświetlenia LED, którego głównymi zaletami są: płynne światło bez efektu pulsowania, minimalna awaryjność, odporność na zmiany napięcia, niski pobór energii elektrycznej. Prezentowana lampa LED COB 5 to odpowiednik żarówki o mocy 40 W, choć zużywa zaledwie 5 W – tym sposobem możesz korzystać z wydajnego i trwałego oświetlenia, a jednocześnie płacić mniej za prąd. Lampa emituje ciepłe białe światło (3000K), które dodaje wnętrzu przytulności i zachęca domowników do wypoczynku.

Reflektor GU10 LED mocowany jest na zatrzask – źródła światła z takim trzonkiem możesz potrzebować do lamp typu spot montowanych na suficie lub ścianie. Lampa o mocy 40 W nadaje się zarówno do czytania i pracy przy kuchennym blacie, jak i oświetlenia podstawowego niewielkiej przestrzeni (hol, korytarz).

Wymiary
Waga 0.046 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.