Lampa Led E27 12W emitująca ciepłe światło – idealna do mieszkań oraz domów

To model wyróżniający się niezwykłą uniwersalnością, przede wszystkim z uwagi na zastosowanie trzonka typu E27, który pasuje do wielu lamp dostępnych na rynku. Od klasycznych modeli odróżnia ją wykorzystanie technologii diod elektroluminescencyjnych. Dzięki niej prezentowana lampa Led cechuje się tak długą żywotnością oraz wysoką sprawnością świetlną, przy stosunkowo niskim poborze energii. W tym przypadku wynosi on 12W.

Żarówka Led z gwintem E27 to odpowiednik tradycyjnej żarówki o mocy 75W. Jej konstrukcja została opracowana przy wykorzystaniu najnowszych technologii produkcji, co przekłada się nie tylko na jej ogromną trwałość, ale również wysoką estetykę wyglądu. Wykonana jest z tworzywa w białym kolorze, dzięki czemu ma szerokie zastosowanie, a do tego jest dużo bezpieczniejsza w użytku, niż szklany model żarowy.

Lampa Led E27 12W emituje światło o temperaturze barwowej 3000K, czyli ciepłe białe. Doskonale nadające się do prywatnego użytku. Nie będzie męczyć oczu oraz zniekształcać kolorów. Na uwagę zasługuje jej nowoczesny design, który dobrze będzie korespondował z wieloma odmiennymi typami oświetlenia.

Led E27 12W - wymiary
Waga 0.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Informacje techniczne

 

Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu E27
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 12W
Strumień światła 960 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Żywotność 20000h
Gwarancja 24 lata
Kąt rozsyłu światła 130°
Odpowiednik w watach 60W
Pobór mocy 12 W
Rodzaj diody SMD
Atuty produktu
A+