Lampa LED E27 5 W – oszczędne i wydajne oświetlenie w Twoim domu

Klasyczne żarówki zostały zdetronizowane przez technologię LED, bez której trudno wyobrazić sobie współczesny rynek oświetleniowy. Oszczędność energii, zdecydowanie dłuższy czas eksploatacji oraz brak mocnego nagrzewania – oto tylko niektóre zalety, jakie oferuje Ci nowoczesna żarówka LED.

To „żarówka” tylko z nazwy, gdyż w środku lampy znajdują się diody luminescencyjne zamiast tradycyjnego żarnika. Istotą tego rozwiązania jest znaczne obniżenie poboru mocy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności. Tym sposobem lampa LED E27 5 W świeci tak samo jak zwykła żarówka o mocy 40 W – wskazuje na to parametr strumienia świetlnego wynoszący 470 lumenów. Mimo to rzeczywisty pobór mocy wynosi zaledwie 5 W, co oczywiście przekłada się na mniejsze rachunki za zużycie energii elektrycznej.

Żarówka LED E27 jest wyposażona w najpopularniejszy rodzaj gwintu, stosowany powszechnie w lampach sufitowych, kinkietach oraz oprawach stojących. Ze względu na wydajność na poziomie 40 W żarówka świetnie nadaje się do lamp głównych w małych pomieszczeniach (hol, korytarz, łazienka) oraz do oświetlenia miejscowego (lampa do czytania, lampka biurkowa, kinkiet łazienkowy).

Wymiary
Średnica 9,5 cm
Wysokość 13,7 cm
Waga 0.164 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo