Minimalistyczna lampa LED E27 5W – modny design dla Twojego domu

Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi lampa LED E27 5W pasuje do różnego typu kloszy. Przypomina nieco klasyczną żarówkę. Właściwie to można zastosować ją do oświetlenia w niemal każdym stylu, a szczególnie minimalistycznym, klasycznym, nowoczesnym i skandynawskim. Pasuje do żyrandoli, kinkietów, lampek nocnych i stołowych. Warunkiem jest dopasowanie do oprawy. W tym przypadku mamy do czynienia z bardzo popularnym i często spotykanym gwintem E27, dlatego łatwo dopasować ją do różnych rodzajów lamp.

Lampa LED E27 5W zrobiona została z tworzywa sztucznego. Ma design nawiązujący do klasycznych żarówek. Przy oprawce ma delikatne, ozdobne żłobienia. Emituje białe, ciepłe światło. Kąt rozsyłu oświetlenia wynosi 130 stopni. Gwint to E27 – najczęściej spotykany przy większości lamp. Standardowa klasa szczelności – IP20 – oznacza, że żarówka dedykowana jest do pomieszczeń o niewielkiej wilgotności. Żywotność wynosi 20000 h. Kolor żarówki – biały, światło jest dzięki temu łagodnie emitowane w pomieszczeniu.

Najlepiej sprawdza się w kloszach nowoczesnych i minimalistycznych, ponieważ ma prostą formę i służy głównie do praktycznego oświetlania, niż ozdoby.

Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.