Lampa Led E27 6W - białe światło i bardzo zmyślna forma

Żarówka większości domowych majsterkowiczów kojarzy się ze srebrnym gwintem i sporej wielkości przezroczystą bańką. I choć takie uogólnienie jest jak najbardziej prawidłowe, warto pamiętać o tym że rynek oświetlenia jest naprawdę szeroki. I jest na nim miejsce dla tak nietypowych produktów jak Lampa Led E27 6W.

Żarówka LEDowa w tej wersji to przede wszystkim nietypowa forma z mocno zaostrzoną bańką przypominającą na końcu rurkę. Oryginalny kształt powstał z myślą o nowoczesnych lub wręcz awangardowych lampach, które coraz częściej można spotkać w sklepach z akcesoriami elektrycznymi.

Mimo nietypowej formy, Lampa Led E27 6W posiada jak najbardziej typową technologię. Została wyposażona w klasyczny gwint montażowy E27, a za tworzenie światła odpowiada seria diod SMD. Skorzystanie z technologii LEDowej daje serię zalet. Podstawową jest wysoka jasność światła oszacowana na 480 lm. Poza tym diodowe źródła są wyjątkowo trwałe - w tym przypadku żywotność to 20000 godzin oraz mają niezwykle niskie zużycie energii elektrycznej. Pobór mocy w przypadku tej lampy wynosi zaledwie 6 W.

Informacje techniczne

 

Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Informacje techniczne

 

Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu E27
Barwa światła 3000K
Max moc źródła światła 6W
Strumień światła 480 lm
Klasa szczelności (IP) 20
Żywotność 20000H
Gwarancja (miesiące) 24
Kąt rozsyłu światła 130°
Możliwość przyciemniania nie
Odpowiednik w watach 60W
Pobór mocy 6W W
Rodzaj diody SMD
Współczynnik oddawania barw (CRI) >80
Atuty produktu
A+