Lampa LED E27 8W - przyjemnie i jasno

Żarówki - po zachodzie słońca lub w pochmurny dzień to one przejmują kontrolę nad tym, ile i jak wyraźnie widzimy. Jednak to my, urządzając wnętrze decydujemy o intensywności światła w pomieszczeniach. Warto zadbać o takie ich oświetlenie, by nie cierpiał na tym wzrok, a dom posiadał strefę zarówno pracy, jak i odpoczynku. Jeśli chcesz wprowadzić do niego przyjemne światło, na Twojej liście zakupów powinna znaleźć się lampa LED E27 8W.

Jest to energooszczędne źródło ledowego światła. Ciepła barwa w kolorze białym/ opal roztacza przyjazne dla oczu światło o mocy 8W odpowiadającej 60W w watach. Żarówka z gwintem E27 bez trudu znajdzie zastosowanie w większości domowych lamp. Ich oprawki posiadają najczęściej rozmiar dedykowany właśnie gwintowi E27.

Żarówki takie, jak prezentowana pozwalają zmniejszyć zużycie prądu w stosunku do żarówek starego typu. Są również od nich bardziej wydajne. Zastąp nimi dotychczasowe źródła światła w domu i ciesz się możliwościami, jakie dają. Wymiary: długość: 13,8 cm, średnica: 9,5 cm. Typ gwintu: E27. Źródło światła: LED. Barwa światła: biała ciepła. Maksymalna moc: 8W. Żywotność: 15000h. Materiał: tworzywo sztuczne.

LED E27 8W - wymiary
Długość 13,8 cm
Średnica 9,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła LED
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu E27
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 8W
Strumień światła 806 lm
Temperatura barwowa 2700K
Żywotność 15000h
Gwarancja 5 lat
Możliwość przyciemniania nie
Odpowiednik w watach 60W
Pobór mocy 8 W
Współczynnik oddawania barw (CRI) >80Ra