Lampa LED E27 8W - przyjemnie i jasno

Żarówki - po zachodzie słońca lub w pochmurny dzień to one przejmują kontrolę nad tym, ile i jak wyraźnie widzimy. Jednak to my, urządzając wnętrze decydujemy o intensywności światła w pomieszczeniach. Warto zadbać o takie ich oświetlenie, by nie cierpiał na tym wzrok, a dom posiadał strefę zarówno pracy, jak i odpoczynku. Jeśli chcesz wprowadzić do niego przyjemne światło, na Twojej liście zakupów powinna znaleźć się lampa LED E27 8W.

Jest to energooszczędne źródło ledowego światła. Ciepła barwa w kolorze białym/ opal roztacza przyjazne dla oczu światło o mocy 8W odpowiadającej 60W w watach. Żarówka z gwintem E27 bez trudu znajdzie zastosowanie w większości domowych lamp. Ich oprawki posiadają najczęściej rozmiar dedykowany właśnie gwintowi E27.

Żarówki takie, jak prezentowana pozwalają zmniejszyć zużycie prądu w stosunku do żarówek starego typu. Są również od nich bardziej wydajne. Zastąp nimi dotychczasowe źródła światła w domu i ciesz się możliwościami, jakie dają. Wymiary: długość: 13,8 cm, średnica: 9,5 cm. Typ gwintu: E27. Źródło światła: LED. Barwa światła: biała ciepła. Maksymalna moc: 8W. Żywotność: 15000h. Materiał: tworzywo sztuczne.

Wymiary
Długość 13,8 cm
Średnica 9,5 cm
Waga 0.14 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo